Cam Bölme Sistemleri

Man Ofis Ofislerde Cam Bölme Tasarım ve Duvar Bölmenin En İyi Ürünlerini Kullanır.

Cam Bölme Sistemleri ofislerde alan kaybetmeden çok ince ve zarif bir şekilde tasarlanan uygulaması kolay zaman kaybettirmeyen Man Ofis F Serisi ince alüminyumdan imal edilmiş sistemlerdir. Bu sistemde kolay montaj sonrası 10 yıl güvencemiz altındadır. Modern cam bölmeler sadece incelik değil, aynı zamanda güç, yangın direnci veya yangın güvenliği, ışık geçirgenliği, gibi bir çok özelliktedir. Sistemlerimizde kumlama cam ve şeffaf cam olarak üzere 2 farklı model vardır.

Ofislerde Farklı tasarımlar

 • Çerçeve,  cam panelleri tutturmak için kullanılan alüminyum bir çerçeveden imal edilmiştir. Genellikle iki cam seçeneği kullanılır: tek ve çift camlı. İkinci seçenek daha iyi ses yalıtımı için kullanılır.
 • Tek parça cam, bu sistem cam cama sistemi olarak geçer bu teknoloji, cam levhanın birbirine sıkıca bağlanmasını ve profillerin çevre boyunca sabitlenmesini sağlar. İnsanlar, odalardaki maksimum aydınlatma seviyesini sağlamak için sağlam çerçeveli cam bölme modelini daha fazla tercih etmekte.
 • Teknik Özellikler
  Cam kalınlığı: 8, 10, 12mm
  yükseklik: 4000 mm’ye kadar
  7000mm’ye kadar
  alt kapı boşluğu – 7-10mm
  Ses Yalıtımı: 35-78 dB
  Cam çeşitleri: Şeffaf, Kumlu Yada özel film
  Fiyat: 285.00tl
  M2 Başına Kg: 22
  Renk:Gri
  Çerçeve:Alüminyum gövdeli

Büyük odalarınızı küçük alanlar yaratmak için en çok tercih edilen sistemlerdir. Bu sistemler siparişinizin ardından 1 gün içinde ofisinize teslim edilir. Montajı kolaydır dilerseniz sizler veya bizler yapabiliriz. Sizin istemiş olduğunuz kalınlıkta camlar ve cam bölme modelleri kullanılarak sizlere teslim edilir.