aksa enerji

Aksa Jeneratör A.Ş Şişli İstanbul F300 Yarım Camlı Bölme Duvar Sistemleri Man Ofis Tarafından Tamamlanmıştır.

Masaların ve koltukların rahat bir şekilde duvarı dayanabilmesi için tercih edilen bu tür ofis tasarımları yerden 80 – 90 cm yüksekliğinde dolu olup tavana kadar olan kısım ise cam ile kapatılmaktadır. Aksa Jeneratör A.Ş Şişli İstanbul F300 Yarım Camlı Bölme Duvar bu tarzda tamamladığımız sistemlerden bir tanesi olarak görülmektedir. Farklı malzeme seçilerek yapılan kaplamalarımızda genel olarak görüntüye kısıt getirme amacı ile yapılmaktadır. Kapının alt ve üst kısımları ise tavana kadar ara bölme cam ve panel şekilde dizayn edilmektedir. Kısmi engelleme de oldukça etkili olan bu sistem ile istenilen düzeye rahatça ulaşılabilmektedir.

Yarım Camlı Bölme Duvarın Özellikleri : Ofis bölmelerinde alt kısım dolgu malzeme ile oluşturulurken üst kısım cam ile entegre edilmektedir. Bu entegre işlemi ile birlikte talep edilen ölçüler sağlanmış olmaktadır. Bu oluşum sayesinde hem ısı hem de ışık tasarrufu sağlanmış olmaktadır. Yapılan ses izolasyonu ile birlikte ses geçişinin önüne geçilmektedir. Ofis çalışanlarının birbiri ile olan iletişimlerinin daha iyi seviye de olması sağlanmaktadır. Yapılan yarım camlı bölme duvar firmanın kurumsal kimliğini destekleyen önemli etkenler arasında yer almaktadır. Hem yangına hem de depreme dayanıklı malzemeden yapılan Aksa Jeneratör A.Ş Şişli İstanbul F300 Yarım Camlı Bölme Duvar her açıdan güvenliklidir. Değişiklik yapılması durumunda kısa sürede yeni tasarım da kurulabilmektedir. Ölçülerin hesaplanmasında bu dengeyi en iyi şekilde yansıtma amacı güdülmektedir.

Yarım Camlı Ofis Bölme Duvarın İşletmeye Faydaları: İşletmelerin kendilerini geliştirebilmeleri ve temsil edilebilirliği artırabilmeleri için ofislerin çok iyi olması gerekmektedir. Bu sayede daha başarılı etkiler oluşturulabilmektedir. Bu başarıyı en iyi şekilde yansıtmak için de ofis bölmelerinde kullanılan sistemin güçlü ve kullanışlı olması çok büyük önem arz etmektedir. Doğru planlama ve hizmet sunmada tamamladığımız ofislerin iç görünümü hem estetik hem de göze hitap eden şekildedir. Çalışanların iş verimliliğini artırmasının yanı sıra yöneticilerin de bu durumdan etkilenmesi söz konusu olmaktadır. Her zaman dış bağlantılar güçlü olması hedefi ile yola çıkan firmamız bu konuda her zaman daha başarılı eserler ortaya koymuştur.