• Smart Akıllı Cam Teknolojileri

  Şeffaf ofis odalarınızı gizli bir bölmeye dönüştürün. Üstelik Tek 1 Tıkla Smart Akıllı Cam

 • Tek Tıkla Smart Akıllı Cam Sistemleri

  Evlerde ve Ofislerde Kişisel Alanlar Yaratın

 • Akıllı Camlar Hakkında Bilgi Alın

  Akıllı cam nedir, akıllı cam nasıl yapılır ?

 • Akıllı Cam Fiyatları Alın

  Akıllı cam sistemleri fiyatları ve modelleri hakkında geniş bilgi alın.

Smart Akıllı Cam Bölme Teknolojileri

Smart Akıllı Cam Bölme Nedir ?

Smart™ Akıllı Cam Bölme Sistemi, tamamen saydam camın 1 milisaniye içinde özel haline dönüşmesini sağlayan PDLC (Polimer Dispersli Sıvı Kristal) teknolojisini kullanır. Geleneksel bir duvarın gizliliği seçeneği ile şık cam bölmeler sağlayabilir. Bazı özellikler şunlardır: düşük güç tüketimi, senor yetenekleri, doğrusal veya kavisli yapılandırma seçenekleri, isteğe bağlı renkler ve özel grafikler,% 40’a varan güneş azaltma, tek ve çift camlı ve tamamen sökülüp takılabilir. LCD Akıllı Cam Bölme Sistemi, yerden tavana veya bağımsız cam duvar sistemlerinden herhangi biriyle entegre edilebilir.

Sistem 5/16 ”ila 3/4 thickness kalınlığında temperli LCD camı barındırır. Maksimum panel boyutu 41 ”x 144”. Konfigürasyonlar düz, açılı veya kavisli olabilir. LCD, pivot, sürgülü ve menteşeli kapılar monte edilebilir. Cam kapılar (tek camlı ve çift camlı) sistem içerisinde uyumludur. Standart çerçeve kaplamaları arasında şunlar yer alır: polyester toz boyalı yüzey (RAL), fırçalanmış yüzey, paslanmaz çelik kaplama ve özel yüzeyler de mevcuttur.

Smart Akıllı Cam Fiyatları

Smart akıllı cam sistemleri ileri teknoloji bir üründür. Sizlere akıllı cam fiyatlarını sunmamız için öncelikle bizlere ofis mi yoksa ev ortamında mı kullanacağınızın bilgisini vermelisiniz, ardından ofis içinde ise akıllı cam yapılacak alanın ölçülerini en ve boy olarak bildirmelisiniz.

Merak etmeyin Keşfimiz Ücretsizdir. Dilerseniz Keşif için bizleri Davet Edebilirsiniz.

Smart akıllı cam sistemi en ve boy üzerinden çıkan metre kare üzerinden çarpılarak türk lirası üzerinden fiyatlarımız verilir. Fiyatlar euro kuruna bağlı olarak değişebilir. Fiyatlarımızda montaj ve nakliye dahildir.

Akıllı Cam Sistemleri Alman Malı 5 Yıl Garantilidir.

Akıllı Cam modellerini seçtikten sonra sizlere hızlı bir montaj yapılır, montaj ortalama olarak 1 iş günü içinde tamamlanır. Montaj sonrası akıllı cam sistemlerimiz 5 ( beş) yıl boyunca garantimiz altındadır.

Man Ofis Akıllı Cam Teknolojileri:

Akıllı cam ihtiyacınız olan her şey. zarif ve ekonomik olan smart akıllı cam bölme sistemleri, uygun fiyatlı, çevreye duyarlı modüler veya plus wall bölme duvar sistemlerine uyumludur.

Man Ofis Akıllı Cam Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Bizi Arayın

Akıllı Cam Fiyatları.

Akıllı cam fiyatları marka ve modele göre değişmektedir. Akıllı cam kalitesi veya akıllı cam filmi fiyatları değiştirmektedir. Sizlere 2023 yılının güncel akıllı cam fiyatları hakkında bilgi vermek gerekirse şu şekildedir.

AKILLI CAM FİYATLARI TUTAR / BİRİM M2
4+4 Lamine cam akıllı cam fiyatları 380 euro
5+5 lamine cam akılı cam filmi fiyatları 530 euro
Akıllı cam filmi fiyatları 285 euro
akıllı cam kumanda fiyatları 65 euro
smart akıllı cam fiyatları 420 euro
 Fiyatlar  1 metrekare için nakliye ve montaj hariç fiyatlardır.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
65 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 4,97.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading... Man Ofis 2024 - Ofis Bölme
Hemen Ara