• 40 mm Kalınlığında Cam Cama Ofis Bölme Sistemleri

  Ortak alanlarınızı odalara bölmek için kullanılan ince şeffaf cam bölme sistemleri

  Cam Bölme Teknik Sistemleri 4
 • Tamamen Alüminyumdur.

  Sistem tamamen cam ve alüminyumdan imal edilmiştir Güvenlidir.

  Cam Cama 4cm Ofis Bölme 3
 • Akustik Cam Bölme Sistmeleri

  Sistem 45 db ses ve ısı yalıtımına sahiptir.

  Cam Cama Ofis Bölme Sistemleri 1
 • Her Türlü Kapı Montajı Yapılabilir

  Cam cama bölme sistemine ister ahşap ister cam isterseniz alüminyum cam kapı montajı yapabilirsiniz.

  Cam Cama Ofis Cam Bölme Sistemleri 2

40mm Kalınlığında Zarif Cam Cama Ofis Bölme Sistemleri

Cam Cama Ofis Bölme Sistemleri ile Ofisinizi Aydınlatın

Ofis Bölme sistemlerinin en büyük rağbet görme nedenlerinden birisi de ofisiniz için iş verimliliğini en tepede sunacak şekilde dizayn ediliyor olmasıdır. Güneş ışınlarından yüzde yüze kadar faydalanabileceğiniz gibi aynı zamanda çalışanlar arasında tam iletişim, şeffaf ve saydam bir ortam olmakla birlikte insanların verimliliğini arttırmayı amaçlamıştır. Günümüzde birçok kurum ofislerini cam cama ofis bölme sistemleri ile tasarlamaktadır. Avrupa ve Türkiye piyasasında neredeyse modern ofislerin tamamı bölme duvar sistemleri ile dizayn edilmektedir. Bir çalışma ortamı yaratan mimarların her zaman ilk düşündüğü ve faaliyete geçirdiği şeylerden birisi cam bölme olmakla birlikte, mekanın alacağı ışık, aydınlık gibi etmenler çok fazla önem arz etmektedir.

Man Ofis Bölme Sistemlerinin Yapısı
Man Ofis cam bölme duvar sistemleri olarak yaptığımız tüm işlerde, müşterilerimizi yüksek memnuniyet sunmakla birlikte çeyrek asırdan aldığımız tecrübe sayesinde nasıl bir iş istendiğini çok net anlayabiliyoruz. En büyük faaliyetlerimizden birisi iş verimliliği çok yüksek ofisler yaratmak ve profesyonel ekibimizle müşterilerimize sorunsuz yanıt vermektir. Firmamızın en önemli bölme sistemlerinin en çok tercih edilen ürünleri arasında aydınlık ofis ortamlarının yansıtacağı sistemler başı çeker.

Aydınlık bir Ofis ve Ses Yalıtımı
Üzerinde en çok çalıştığımız ve yüksek işçilik sergilediğimiz işlerden birisi aydınlık bir ofis ortamı oluşturmak için çabalamak ve üstün ses yalıtımı hizmeti sunmaktır. Man Ofis yaratmış olduğu birbirinden farklı seçeneklere sahip cam bölme duvar ürünleriyle birlikte tamamında Aydınlık bir çalışma ortamı ve yüksek ses yalıtımına dikkat etmektedir.Tüm ürünlerimizi web sayfamızda görüntüleyebilir, bizimle iletişime geçebilir ve profesyonelce yardım almaya başlayabilirsiniz.

Bizler bölme duvar sistemleri özellikle tüm Türkiye genelinde aktif olarak yüzlerce müşterisine hizmet sağlayan kurumsal bir firmadır. 1975 yılından beri İstanbul başta olmak üzere yüzlerce farklı konuma hizmet eden bir marka olarak biliyoruz ki, müşterilerimiz her zaman profesyonel, samimi bir kaliteyi tercih ederiz. Yıllardır bizimle çalışan birçok marka ve kişi ürünlerimizden ve hizmetimizden son derece memnun durumdadır.
Dünya ve Türkiye genelinde piyasaya çok uygun maliyetlerde ürünlerimizden faydalanabileceğiniz gibi, tüm ürünlerimizin fiyatları ve daha detaylı bilgiler için sitemize ürünleri inceleyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

40 mm Kalınlığında
Temperli veya lamine camlar kullanılabilir
Isı ve ses yalıtımı tam
Tse Belgeli
5 yıl Garanti
Camlar 5+5 Lamine
Tercihe Göre Temperli Yapılabilir

Cam Cama Ofis Bölme Sistemleri Teknik Kataloğ İçin Bizi Arayın…

Cam Cama Ofis Bölme Sistemleri Nerelerde Kullanılır.

Ofisler
Okullar
Hastaneler
Tüm Kamu Kurumlarında

Yaşamın olduğu her yerde cam cama ofis bölme sistemlerini kullanabilirsiniz.

Cam Cama Ofis Bölme Sistemleri Fiyatları

Man ofis cam bölme sistemleri üretmiş olduğu her ürün için sizlere web sitemizde fiyatlarımızı açık ve şeffaf olarak bildiririz. Bizler sizlerin hangi ürünü alacağınızı ve maliyetinizi kendiniz hesaplamanız için tüm ofis bölme fiyatlarımızı web sitemizden bulabilirsiniz. Bazı yüksek metrajlı projelerde fiyatlarımız değişebilir lütfen bizimle iletişime geçin.

Referanslarımız

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
457 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 4,99.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading... Man Ofis 2024 - Ofis Bölme
Hemen Ara