Ofis İçi Bölme Sistemleri

Alüminyum doğrama ile estetik ve pratik kullanımlı ofisler yaratabilirsiniz. Firma olarak ofis içi bölme sistemleri konusunda rakipsiz konumdayız. Tasarım ve imalat yapan tek firma olarak en iyi hizmetleri sizlere sunmaya devam ediyoruz. Modern ve şık ofisleri tasarlayarak buna uygun ofis içi bölme sistemleri üreten firmamız aynı zamanda montaj hizmeti de vermektedir. Ofis içi bölme hizmetlerimiz tamamen entegre şekilde verilmektedir. Proje odaklı tasarım, imalat, satış ve montaj firmamız tarafından verilmektedir.

İmalat süreçlerimiz son derece titiz bir şekilde planlanmaktadır. Bu kapsamda sizlerden gelen istek ve talepler doğrultusunda gerekli planlama eksiksiz olarak yapılmaktadır. Keşif hizmeti sırasında ofis alanının en boy ölçüleri belirlenmektedir. Tasarım ve imalat süreçlerine geçmeden önce ölçülerin net olarak alınması şarttır. Herhangi bir sıkıntı olmaması için mimarlarımız milimetlik ölçüleri bizzat kendileri almaktadır. Bu da montaj sırasında olası problemlerin önüne geçmektedir.

Ofis İçi Bölme Sistemleri Malzemeleri

Ofis içi bölme sistemleri profilleri imalatında bazı malzemelere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu malzemeler tercih edeceğiniz ofis içi bölme sistemleri çerçevesinde farklılık gösterebilmektedir. Genel olarak alüminyum malzeme en çok kullanılan ofis içi bölme sistemleri malzemesidir. Bunun dışında yine cam olmazsa olmaz kalemlerden biridir. Jaluzi, ahşap, cam ya da ahşap kapı, jaluzi kontrolü için motor ya da buton, kol, kilit, menteşe, fitil, cam yapıştırma aparatları ve montaj aksesuarları ofis içi bölme sistemlerinin imalatında gereklidir.

Ofis İçi Bölme Sistemleri Nasıl Yapılır?

Yukarıda da ifade ettiğimiz gibi firmamızın mimarları tarafından alınan net ölçüler tasarımcılarımıza aktarılır. Tasarımcılarımız bu ölçülere uygun bir şekilde mimari tasarımlarını yaparlar. Daha sonra ise yapılan tasarım imalat sürecine aktarılır. İmalat aşamasında tasarım dışına kesinlikle çıkılmaz. Ölçüler bire bir şekilde karşılanmaktadır. Sıfır hata payı ile imal edilen hazır ofis içi bölme sistemleri montaja hazır hale gelmektedir.

Montaj öncesinde de bir takım hazırlıkların yapılması şarttır. Bu noktada özellikleri profillerin ve camların kesilmesi gerekiyor. Firmamız deneyimli kadrosu ile tüm bu süreçleri en iyi şekilde yapmaktadır. Ofis içi bölme sistemlerimiz klasik eski yöntemlere göre çok daha avantajlıdır. Her şeyden önce tasarım bakımından şık bir görünüm sunmaktadır. Esnek yapıları ile farklı mimari tasarımlara müsaittir. Özellikle alüminyum ve cam bileşeni mükemmel bir görünüm sunmaktadır. Bu da ofis içlerinin estetik açıdan şık görünmesine yardımcı olmaktadır.

Ofisler özellikle ticari işletmeler için çok önemlidir. Bu alanlarda idari işlemler yapılmakta ve çalışanların verimliliği çok önemli olmaktadır. Ofislerin bir diğer önemli yanı da firmaları ziyaret eden müşterilerin direk olarak ofislere gelecek olmalarıdır. Bu noktada işletmelerin ofislerinin çok iyi şekilde dizayn edilmiş olması gerekmektedir. Hem çalışanların verimliliği, hem de şirketin imajı için profesyonel bir ofis tasarımına ihtiyaç duyulmaktadır. Firma olarak ihtiyacınız olan profesyonel hizmeti en iyi şekilde sağlıyoruz. Ürünlerimizin tamamı birinci sınıf kaliteden imal edilmektedir. Deneyimli mimarlarımız en iyi tasarımları hazırlayarak firmanızın kurumsal yapısına uygun ofisler yaratmaktadır. Ofis içi bölme sistemleri şık görünümü ile kullanım açısından da avantajlıdır. Bakım ve temizlikleri çok kolay olan bu sistemler kolaylıkla sökülür ve yeniden kullanılabilmektedir.