F600 Kısa Seperatör Bölme Duvar.

F600 Kısa Bölme Duvar (Seperatör Bölme Sistemleri)
Duvar Bölme Nasıl Yapılır ?

İş yerinizde mekânsal anlamda bir değişiklik yapmaya kalkıştığınızda her yerde bir duvar bölme lafını duyacaksınız. Peki ya duvar bölme nasıl yapılır? Duvar bölme çok farklı malzemelerden üretilebilir. Alüminyum çerçeveler içinde istediğiniz gibi bu malzemeleri konumlandırılabilir. Burada asıl önemli olan sistemin demonte olarak kurgulanabilmesidir. Bu tamamen mühendislik bilgisi gerektiren bir konudur. Duvar bölmelerini yapmak için öncelikle üretim bölümünün elinde kusursuz bir projeye ihtiyaç vardır. Bu proje kapsamında üretim bölümü malzemeleri toplar ve bu doğrultuda üretimini yapar. Bu malzemeler diğer yapı malzemelerine göre daha hafif ve kullanışlıdır. Üretim bittikten sonra işlem lojistik bölümüne geçer. Müşterinin müsait olduğu zamanda lojistik sağlanır. Genellikle plazalarda yer alan ofislere sadece belli saatler içinde giriş yapılabilir ve belli saatler arasında tadilat gerçekleştirilir. Ofis içinde böyle bir uygulama yapmak için zaman ayarlaması çok önemlidir. Zaten kısıtlı bir sürede yapılacak olan çalışma için biz o saatler arasında hazır olmaktayız ki hiç zaman kaybı yaşanmadan hızlı bir şekilde uygulamayı başarıyla sonlandıralım.

Kısa duvar bölme sistemleri genelde cam malzemesinden yapılmaktadır. Cam bilindiği üzere çok hassas bir malzemedir. Estetik olması belki de bunda kaynaklanmaktadır. Bu yüzden en ufak bir hatayı bile bu malzeme kaldıramaz. Ekiplerimiz bu anlamda profesyonel olduğu için camın kesilmesinden , taşınması ve yerine montajının sağlanmasına kadar son derece hassas bir çalışma yapmaktadırlar.

Duvar bölmelerinin demonte olduğunu söylemiştik daha önceden. Yalnız iş yeriniz içinde böyle bir çalışmayı personel güvenliği açısından bizlerin yapmasında fayda vardır. Montaj ve demontaj konusunda deneyimli personelimiz bu değişikliği kısa sürede gerkçekleştir bilecekken sizler eğer bu işleri yapamaya çalışırsanız duvar bölmesine zarar verebileceğiniz gibi yanlış bir harekette sizlerde zarar görebilirsiniz. Bölme duvarları genelde camdan imal edildiğinden dolayı her ne kadar belli bir kalınlığa sahip olsada kırılma riski yüksektir. Bu riski alanında profesyonel kişilere bırakın siz sadece nasıl bir uygulama istediğinizi söyleyin yeter. Duvar bölme nasıl yapılır ile ilgili aklınızda farklı sorular var ise bizlere danışabilirsiniz. Çok hızlı bir şekilde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.