Ofis Bölme Profilleri

Alüminyum Ofis Bölme Profilleri:

Alüminyum bölme profilleri, mimarlar ve tasarımcılar için ilham verici çalışma ortamları yaratma olanağı sunan sistemlerimiz teknik detayları inceleyebilirsiniz. man ofis , ofis bölme sektörü için ekstrüzyon alüminyum ofis bölme tasarımı ve üretimi konusunda geniş deneyime sahiptir. Ürün tasarımı ve geliştirilmesine tam bağlıyız, Türkiye’ de önde gelen ofis bölme şirketlerine ofis bölme profilleri ve cam bölme profilleri konusunda teknik destek vererek ülkemize ve ekonomimize en büyük katkıyı vermekteyiz.

Cam bölme duvar sektöründe uzmanlığımız sayesinde günden güne gelişen daha modern ve sofistike ofis bölme profilleri üretiyoruz.  Üretmiş olduğumuz cam ofis bölme profilleri tek camlı ofis bölme profili, çift camlı ve çerçevesiz ince eloksal bileşimli sistemlerdir. Bu sistemdeki alüminyum profiller dilerseniz ral veya diğer renklere boyanabilir özelliktedir. Ofis bölme profilleri hakkında daha fazla bilgi almak için www.manofis.com iletişim adresinden bizlere ulaşabilir yada mail atabilirsiniz.

F700 Ofis Bölme Profilleri

F700 Ofis Bölme Profilleri: Tek camlı sistem standart ofis bölme sistemi performansı ve ses yalıtımı mükemmeldir, montajı kısa sürede yapılabilir. Sistem kalınlığı 45mm dir.

F1110 ofis bölme profilleri man ofis, kapı kasa sı profili

F1110 ofis bölme profilleri man ofis, kapı kasası profili

F1100 Cam Ofis Bölme Profilleri

F1100 Cam Ofis Bölme Profilleri: İnce çerçeveli daha fazla şeffaflık için tasarlanmış alüminyum ofis bölme profilidir, sistem kalınlığı 43mm dir. Mimarlar için özel olarak tasarlanmıştır.

F850 ofis bölme profilleri man ofis

F850 ofis bölme profilleri man ofis

F800 Çift Camlı Ofis Bölme Profilleri

Çift Camlı Ofis Bölme Profilleri: Çift camlı alüminyum bölme duvar profilleri bu sistemde elektrik, usb ve yangın kontrol sistemleri kurulabilir. Camlar çift taraflı olarak giydirilir. Düz, Temperli yada lamine cam uygulanabilir.  

F800 Cam Bölme Profilleri, Man Ofis

F800 Cam Bölme Profilleri, Man Ofis