• Cam Ofis Bölme

  • Kolay Kurulum

  • Şimdi Fiyat Teklifi İsteyin

  • Ücretsiz Kurulum

Cam Ofis Bölme

Çıkarılabilir bölme sistemleri, geleneksel ahşap bölme ve cam bölme duvarlarından çok daha hızlı bir şekilde kurulabilir, bu da ofisler hastaneler ve okullarda daha az maliyet ve işçilik ödemektir.

Bu sistemler modüler ve hareketli olduğundan, çıkarılabilir tekrar kurulabilir duvar sistemlerdir. Ofisinizi genişletmek veya daraltmak için hızlı ve verimli bir sistemdir.

Çift camlı sistemlerden daha ucuz olan cam bölme sistemleri uzun vadede daha avantajlıdır.Ortalama olarak bir ofis bölme fiyatına kıyasla daha uygundur. İşçilik ve demonte ücretleri diğer sisteme kıyasla %27 daha ucuzdur.

Cam Ofis Bölme:  Tamamen alüminyum profillerden yapılmış ofisler için ahşap yada cam ile tasarlanan ince profillerden oluşan katı alüminyum ofis bölme profillerinden imal edilmiştir.

Cam ofis bölme sistemleri özelikleri:

hızlı ve kolay kurulum
hoş estetik görünüm ve tasarım esnekliği
sağlam ve dayanıklı yapı
Sadece 4 alüminyum profil ile cam duvar,  ahşap duvar, bölme sistemi ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Ofis bölme sistemleri arasında en hafif, taşınabilir bölme ve ticari yapılar için bir kurulumu hızlı gelen çözüm ve kolay sunmak için tasarlanmış ekonomik sistemlerden oluşmaktadır.

Mekan, basit kurulum ve minimum atık sağlayan birkaç unsur kullanılarak birçok farklı şekilde organize edilebilir.

Bu sistemler, nominal 4,20 mm modüllere dayanmaktadır; Standart bileşenleri, yönünü değiştirmek ve kapı bölmelerinin hemen hemen her noktada sokulmasını sağlamak için bağlantı elemanları, açılar ve elemanlar sağlar. Ayrıca, bağlantılar ve aksesuarlar (elektrik devreleri, panjurlar, vb.) Bu sistemlere kolayca entegre edilebilir.

4 mm kalınlığında cam bölme duvar sistemi, 44 dB ses yalıtımı sunabilir. Daha fazla performans gerekirse, maksimum 52 dB ses yalıtımı elde etmek için odalar arasındaki duvarlar 103 mm kalınlığında kaya yünü veya yapısal elemanlar kullanılarak yapılabilir.

Bu sistemlerin bileşenleri çoğunlukla alüminyumda üretilmektedir. Açıkta kalan tüm yüzeyler, beyaz RAL 9017 renk ile toz boyadır. Diğer renkleri istenirse belirli bir extra fiyat ile yapılabilir.

Cam ofis bölme sistemi ofisler, okullar ve kurumsal tüm iş yerleri için ideal bir sistemdir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
32 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 4,84.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading... Man Ofis 2024 - Ofis Bölme
Hemen Ara