Doğuş Oto Maslak Ofis Bölme Sistemleri

Doğuş Oto Maslak İstanbul Ofis Bölme Projesi Tamamlandı

Doğuş oto  İstanbul da bulunan ofisi için bölme projesinin sonuna gelindi. Bu projede Doğuş oto ofisi bölmeleri halinde tekrardan düzenlendi. Bu yapılan çalışma ile Doğuş Oto şirket binası baştan düzenlendi. Bu proje ile şirkete modern ve iç açıcı bir görünüme kavuşmuş oldu. Ofislerin baştan düzenlenmesi şirket çalışanlarının ve şirket işleyişine olumlu yönde faydaları oldu. Şirketlerin yaptığı değişimler kalite ve konforu da yanında getirmektedir. Şirket baştan aşağı yeniden dizayn edildi. Doğuş oto maslak ofisi iç bunaltıcı havasını şirke içinde şirket çalışanlarının çalışma yerlerini bölmeler halinde ayrıldı. Bu farklılık şirketteki düzeni sağladı.Doğuş oto maslak ofisi bu günden sonra yeni görünümüyle hizmete başlamıştır daha konforlu modern bir görünüme sahip olmuştur.

Cam Bölme Projenin Çalışanlar Ve Şirket Üzerine Etkileri

Doğuş oto maslak projesi ile şirket yeni bir görünüme kavuştu. Şirketin bunaltıcı havası verini konforlu ve modern bir görünüme büründü. Şirketteki bu yeni görünüm şirketin müşterileri açısından da büyük yarar görüldü bu yapıdaki binalarda çalışma ortamının ferahlığı iş yapısına da olumlu yansıdı. Konforlu bir şirket görünümüne kavuşmuş oldu. Şirketlerin bu gibi farklılık yaratması hem de müşterilerin gözünde yeni bir görünüme kavuşmuş oldu.

Doğuş Otu Maslak İstanbul Ofisi Bölme Projesi Tasarımı

Doğuş Oto şirketinin şirket içi bölmeli tasarımı yapılmıştır. Uygun ve kaliteli bir işçilik sonucu piyasanın en kaliteli işi ortaya çıkmıştır. Bu işte camlı bölme duvar sistemleri bir tasarım kullanılmıştır bu da şirket içinde farklı bir görünüme kavuşmuştur Camlı tasarım sayesinde şirket çalışanlarına kendine özgü bir alan var olduğu hissi verilmiştir bunun yanında bir grup ve şirketle çalıştığını da unutturmamıştır. Şirket camlı tasarım ile alan dan da kar etmiş oldu. Camlı tasarımların kendi içinde alanı genişletme karı da olduğu gözlemlenmiştir. Camlı tasarım şirkete yeni görünüm kavuşturmamasının yanında şirketi bu tasarım ile modern izleri de içinde bulundurmuştur. Doğuş Otu Şirketi kendi bünyesinde yenilikçi ve modern bir tasarıma kavuşmak istediğinden şirket içinde bölmeli bir tasarıma geçmiştir. Şirketin kendi içinde bağımsız bir yapıya bürünmüş gibi görünebilir ama bunun aksine camlı tasarım ile şirkette daha işbirliği içinde çalışılması sağlanmıştır.