Ofis Bölme :

Man ofis, ofis bölme sistemi sağlam dayanıklı güvenilir ofis bölmeleri

“ofis bölme” (ofisler için kullanılan ince alüminyum ahşap yada cam bölme sistemi), sistem tamamen man ofis patenti ile alman teknolojisi ile yapılmış manuel yada elle hareket ettirilebilen sabit yada hareketli cam ofis bölme sistemleridir.

Man bölme sistemleri 1975 ten günümüze ofisler için temel bir unsur olan büyük odaların küçük alanlara dönüştürülmesi ve bunu yaparken en kaliteli dizayn ve modelleme yapan firmasıyız. Ofislerde bölme duvar kurulumu yaparken kaç personel çalışacak kaç oda olacak odalar içindeki ışık hesaplamasına kadar herşeyi gön önünde tutarız. Öncelikte ofis planlaması yapıldıktan sonra bölme ofis imalatlarına başlarız.

Ofis Bölme Nedir?

Ofis katı büyük iş merkezlerinde yada konutlarda çok büyük alanları bölerek kişiye özel veya personelleri ayrı ayrı konumlandırmak için yapılan bölme sistemidir. Bu sistemde dilerseniz çalışanlarınız tek tek yada bir grup halinde odalara yerleştirebilirsiniz. Kimi odalar gizli kapalı bazı bölümler ise açık olarak kurulabilir.

Nasıl Yapılır: Geniş ofisler kişiye özel ofisler haline getirilir öncelikle yönetim odaları müdür odaları ve personel odalarının kaçar metre kare olacaği birlikte toplantı yapılarak karar verilir. Genellikle yönetici odaları ve müdür odaları kapalı olarak yapılır yönetim odalarında uzaktan kumandalı jaluzili ofis bölme sistemleri müdür odalarına ise butonlu jaluzi sistemi uygulanır. Personel odaları ise kısa bölme veya açık ofis şeklinde düzenlenir.

Üretim aşaması genellikle ofisinizin büyüklüğüne göre 3 ila 3 hafta arasında sürebilir man ofis olarak ofisinizin başlangıç aşamasından son ana kadar sizlere cam bölme ve diğer teknik detaylar konusunda sonuna kadar yanınızdayız.

Ofis Bölme Fiyatları

685

Ofis Bölme Model Fiyatlarımız
Ahşap Bölme
Cam Bölme
Yarım Cam Bölme
F Serisi

Başlayan Fiyatlarla
Fiyatlarımız Değişebilir Lütfen İletişime Geçiniz.

765

Tam Camlı
Cam Cama
F1100 Tamamen Temperli Cam Bölme

Bu sistemlerin Başlangıç Fiyatlarıdır.
Fiyatlarımız Düşebilir ve Yükselebilir
Lütfen İletişime Geçiniz