Ofis Cam Bölme

Ofis cam bölme sistemleri yapıları amacınıza uygun olarak bölmeye ve bu bölmelerinde en verimli şekilde kullanmanızı sağlar. ofis cam bölme sistemleri dendiğinde aklınıza bir çok farklı materyal gelebilir. Bunlardan başlıcaları arasında alüminyum cam bölme sistemleri gelmektedir. Bunu yanı sıra cam veya ahşap dediğimiz bölme sistemleri gelmektedir. Bu bölme duvar sistemleri arasındaki seçim tamamıyla kullanım alanınıza göre değişir. Bir ofis ortamında cam bölme sistemleri kullanabilirsiniz. Ama depo tarzı bir yerde ahşap bölme sistemleri kullanılır.

Bölme sistemleri konusunda 20 seneyi aşkın bir süredir hizmet veren firmamız sürekli bir şekilde sektöründeki yenilikleri yakından takip etmektedir. Bu şekilde gün geçtikçe ofis cam bölme maliyetleri düşürdüğü gibi ters orantılı olarak kalitesini arttırmaktadır. Teknoloji geliştikçe üretim yapan cihazlar pahalı olsa bile sonuçta müşteri açısından üretim maliyetlerini düşürmektedir. Bizde bu avantajları direk olarak müşterimize yansır. Daha fazla müşteriye her anlamda ulaşabilmemiz için yarışımız önce kendimizledir. Bu yüzden müşterilerimizden gelen geri dönüşlere çok önem vermekteyiz. Aslında sektörü geliştiren en büyük etken müşteri geri dönüşleri ve istekleridir. Man ofis bu büyümeyi müşterilerimize borçlu olduğunu bilir.

Man Ofis olarak amacımız size en kullanışlı çözümü sunabilmektir. Siz ofisinizden ne kadar memnun kalırsanız bizleri dostlarınıza o oranda tavsiye edeceksinizdir. Günümüzde teknolojinin bu kadar yaygın olduğu bir zamanda müşterilerin memnuniyet ve memnuniyetsizlikleri bir anda binlerce kişi tarafından görülüp değerlendirilebilir.

Ofis Cam Bölme Özellikleri ve Teknik Şartname

ÇERÇEVE
Alüminyum ekstrüzyonlar istenilen ral renkleri mevcuttur
LAMBRI Ahşap yada 8 mm Mdf lam
10/10 “tek cam
8/8” tek cam

KALINLIK
4/3/4 ”

HATA PAYI
± 3/8”

KAPILAR
Basit veya çerçeveli
Kayar
Katı veya şeffaf
Ahşap Kapı
Şeffaf Kapılar
Dorma Kol Kilit
Çelik Menteşeler