Opet İstanbul Cam Bölme Sistemleri Man Ofis

Opet İstanbul Cam Bölme Sistemleri 

Opet İstanbul cam bölme sistemleri Man Ofis tarafından tamamlandı. Cam bölme sistemleri ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır. Bu nedenle şeffaflık ve açıklık ilkelerine uygun olarak çalışma koşullarını belirleyen politikalar çerçevesinde sıklıkla kullanılmaktadır. Ofis bölme ve çalışma alanını küçültme gibi durumlar için de odanın arasına konularak bir odayı ikiye ayırmaktadır. Hem dışarıdan görünürlük hem de içeride bölünen yerlerden görünürlük sağlanabilmektedir. Fakat çalışma alanı gizliliği gibi seçenekler ile kısmi görünürlük de kullanıcı talebine göre değerlendirmelere açık bir durumdadır. Bölme duvar görevi gören cam bölme sistemleri her konuda duvar sistemleri ile aynı kalite ve dayanıklılığa sahiptir. Ofis cam bölme sistemleri konusunda tecrübe kazanan şirketimiz ile kolaylıkla iş yerlerinize ve yaşam alanlarınıza istediğiniz seçenekte ve ölçüde cam bölme uygulanabilmektedir. Opet İstanbul ofis bölme sistemleri, uygulama alanı en geniş ve kapsamlı çalışma örneğimiz olmuştur. Bölme duvar sistemleri ile her türlü imkanı sağlayan firmamız ile çalışma alanlarınız daha güvenilir ve daha dayanıklı bir hal alacaktır.

Camlı bölme sistemleri, taşınabilir, yer değişebilir özellikte kısa ve uzun seçenekleri ile çeşitliliği en fazla paya sahip bölme sistemi modelidir. Hem dayanıklı hem kullanışlı hem de uzun ömürlü olması nedeniyle ülkemizde yüzde 80 oranda iş yeri ve okullarda tercih edilme eğilimi göstermektedir.

Camlı Bölme Sistemlerindeki Şeffaflık

Ofislere derinlik katmak amacıyla tasarlamış olduğumuz camlı bölme duvar sistemleri ile ofislerinizin sınırlarını zarafet ile buluşturmaktayız. Camlı bölmeler sayesinde ofislerinize daha derin ve daha ferah bir görüntü katmaktayız. Camlı bölme sistemlerinin çalışma mekanlarına katmış olduğu ferah havayı destekliyoruz. İç içe görünen ama her çalışma personeline ayrı bir oda oluşturulacak şekilde, takım ruhu ile bireyselliği bir arada yansıtmaya gayret etmekteyiz. Ofis bölmelerinde imalat ve montaj ile daha kolay kurulum sağlamaktayız. Uygun fiyat seçenekleri ve ofis dekorasyonu ile ilgili detaylı bilgiyi internet sitemizden takip edebilir ve yapmış olduğumuz çalışmaları görebilirsiniz. Ayrıca ofis kurallarına uygun olarak yapılan bölme sistemleri ile ilgili fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.