Turkcell Ofis Bölme Sistemleri İstanbul

Turkcell İstanbul genel merkezi ofis bölme sistemleri

Turkcell İstanbul genel merkezi ofis bölme sistemleri firmamız tarafından tamamlanmıştır. Kaliteli tasarım ve şık görünüm elde edilen ofis bölme sistemleri çalışmaları Turkcell İstanbul Genel Merkezi’nde de yerini aldı. Ofis bölme günümüzde yaşam alanlarını genişletmek amacıyla kullanılan bir yöntemdir. Popülerliğini korumakta olan yöntem sayesinde dar alanlarda birçok kişiye çalışma ortamı yaratılmaktadır. Bu sayede daha verimli ve daha kapsamlı çalışmalar elde edilmektedir. Ayrıca bölme duvar sistemleri ile geniş ve kullanım dışı alanlar da kolaylıkla bölünüp birçok kişiye çalışma ortamı alanı açmaktadır. Bölme duvar alanları olarak hem uzun hem de kısa olmak üzere iki seçenek bulunmaktadır.

Ofislerinizde çalışanlarınıza yer ayırmak amacıyla ya da büyük ofisleri küçültmek amacıyla bölme duvarlar kullanılmaktadır. Kullanışlı yapısı sayesinde çalışanlara uygun çalışma ortamı bu duvar sistemleri ile yaratılabilmektedir. Bölme duvarlar yapılırken, elektrik, su ve doğal gaz gibi tesisat işlerini kolaylıkla gizleyip, daha şık ve tasarım ürünler ortaya çıkarmaktayız. Hazırlamakta olduğumuz ürünler doğal malzemelerden üretildiği için, kullanım ömrü de o oranda uzun olmaktadır. Ayrıca dayanıklılığını ve uzun ömürlü oluşunu da gene kullanıldığı malzemeden dolayı kazanmaktadır. Ofislerde bölme duvar sistemleri fiyatları diğer bölme işlemlerinden daha uygun olduğu için sıklıkla tercih edilen ve olumlu dönütler alınan bir sistem haline gelmiştir.

Ofis Bölme Sistemleri Yalıtım Durumu

Ofis bölme sistemleri kullanılırken, bir oda için ısıtma ve soğutma sistemi ne ise, bölündükten sonra da nemin dengede tutulması, odanın ısısı aynı oranda eşit şekilde dağıtılmaktadır. Böylece ısınma ve soğutma problemleri de ortadan kalmış olur.

Ofis bölme sistemlerinin; bölme duvar, cam bölme gibi değişik modelleri bulunmaktadır. Kişilerin çalışma ortamlarında daha refah bir şekilde verimliliğin artması amacıyla çalışmalar isteğe bağlı olarak yapılmaktadır. Yüksek kalite ve kişiye özel tasarlamış olduğumuz bölme sistemleri ile demonte duvar sistemi oluşturulmaktadır. Böylece geniş ve kullanım dışı alanlarınız daha kaliteli ve yaşanabilir ortamlara dönüşmektedir. Çalışma alanlarınızda bölme duvar sistemleri üzerine çözümler üreterek, bu sistemleri kişiye özel ve ihtiyaca uygun şekilde sunulmaktadır. Böylelikle çalışma ortamına hitap eder alanlar oluşturulmaktadır.