Ülker-Man Ofis-Cam Bölme

Ülker Bisküvi Avcılar İstanbul Cam Bölme Tamamlandı

Fabrikaların, üretim tesislerinin daha modern bir görünüme kavuşabilmesi adına iç dizaynlarının dikkatli bir biçimde yapılması lazım gelmektedir. Usulüne uygun şekilde yapılan ofislerin hem daha kaliteli hem de daha modern göründüklerini söyleyebiliriz. Konu ile alakalı olarak Ülker Bisküvi Avcılar’daki tesisinden de bahsetmek gerekir. Bu tesislerin iç yapısının kaliteli eller tarafından düzenlenmesi gerekiyordu. Bu ihtiyaçtan hareketle cam bölme isteğinde bulunuldu. Gerekli tetkiklerin yapılmasının ardından ise tesislerin ofis kısmında ilgili bölme yapılarının inşa edilmesi kararlaştırıldı. Bu konu ile alakalı olarak ise firmamız gereken adımları atarak işlemlerine hızlı bir biçimde başlamıştır. Ancak bu tesislerin ne kadar güzel bir görünüme kavuştuğuna değinmeden önce cam bölme seçeneğinin faydalarından bahsetmek daha doğru olacaktır.

Cam Bölme Tasarımı Yapılması

Her şeyden önce cam şeklinde ofis içine yaptırılan bölmelerin tamamen çevre dostu olduğunu belirtmemiz gerekir. Tamamen camdan yapıldığı için çevreye ve ofis içine herhangi bir zarar vermemektedir. Bunun yanında ilgili bölmeler camdan yapıldığı için bina içinde ekstra bir yüke neden olmaz. Ayrıca yer tasarrufu yapabilmeniz adına da idealdir. Bundan farklı olarak özellikle Ülker Bisküvi Avcılar İstanbul tesisinin içerisine yerleştirilmiş olan bölmelerin ultra clean özelliğine sahip olduğunu da bilmelisiniz. Böylece temizleme konusunda asla sorun teşkil etmediğini hatırlatmakta yarar görmekteyiz.

Cam Bölme Montaj Yapımı

Kısa bir zamanda Ülker Bisküvi Avcılar İstanbul tesisinin içerisine cam bölmeler yerleştirildi. Kalınlığı 8-12 mm arasında değişen bu bölmelerin ses geçime konusunda harika bir yalıtım sağladığını da eklemek gerekir. Bu da tesis içinde seslerin birbirine karışmasının önüne geçmektedir. Bu bağlamda tamamlanan projenin son derece başarılı olduğunu söylenebilir. Bir de çoğu tesiste olduğu gibi Ülker Bisküvi Avcılar İstanbul tesisinde de elektrikli sistemlerin kullanılması gerekliliği doğmuştur. Bu amaçla cam bölmelerin daha faydalı olduğunu bilmelisiniz. Çünkü elektronik sistemlerin camlar üzerinden daha kolay şekilde kurulabildiğini unutmamalısınız. Bu da camdan yapılma bölmelerin avantajlarını artırmaktadır.

Tesisin içine bu bölmelerin yerleştirebilmesi adına birçok malzeme kullanıldı. Ayrıca ilgili yapının içerisinde birçok alan bulunduğu için yapım aşaması biraz uzadı. Normalde 50-100 metrekare arasında değişen yerlere 1 günde sağlanan hizmet böylesine geniş bir tesis için birkaç güne uzadı. Ancak bu zahmetli bekleyişin ardından ortaya çok güzel bir şeyin çıktığı gönül rahatlığıyla söylenebilir. Ülker Bisküvi Avcılar İstanbul cam bölme kurulumu tamamlandı ve ilgili tesis daha iyi bir görünüme bu şekilde kavuşmuş oldu.