Alüminyum Ofis Bölme Sistemleri:

Alüminyum, doğada en yaygın unsurlardan biridir. Oksijen ve silikondan sonra en çok bulunan üçüncü element; boksit – türetildiği ana mineral – dünyanın yüzeyinin yaklaşık% 8’ini oluşturur; 100 yıldan uzun bir süre önce büyük bir endüstriyel ölçekte ilk defa üretilen endüstriyel metallerin en küçüğüdür. Binaların iç mekanlarını aydınlatan, mümkün olduğunca doğal ışığın performanslarını sağlayan en önemli yapı sistemidir.

Alüminyum ofis bölme sistemleri yaşam kalitesi açısından, en sağlıklı üründür çünkü doğru ışık, çeşitli günlük durumlarda, bireyin performansını ve dolayısıyla iş verimliliğini doğrudan etkiler, ama alüminyum ofis bölme sistemi her şeyden önce kişisel sağlık ve rahatlık konusunda rakiplerine göre daha sağlıklı ve çevrecidir. Ayrıca enerji tasarrufu açısından faydaları çok açıktır: güneş ışınlarının kontrolü, hem “aydınlatma” açısından hem de binaların ısıtma ve soğutma açısından hem tasarruf ve maliyetinizi azaltır.

% 100 Geri Dönüşümlüdür

Alüminyum bölme sistemleri daha çok geri dönüşüm aşamalarından sonra, süresiz olarak değişmeden kalır orijinal özelliklerini kaybetmeden % 100 geri dönüştürülebilir. Örnek olarak sıfırdan alüminyum üretmek, 13 kWh / kg’lık bir enerji maliyetine sahiptir. Geri dönüştürülmüş alüminyum üretimi bu maliyeti% 98 oranında azaltır. Dünyada yılda yaklaşık 31 milyon ton alüminyum üretiliyor, ve bunun % 45 geri dönüşümden oluşmaktadır.

Kaliteli ve Esnektir

Alüminyum bölme duvar sistemleri kolayca işlenebilir ve hem yüksek hem de düşük sıcaklıkta işleme süreçlerine girmeye uygundur.

Maliyet

Alüminyum ofis bölme sistemleri diğer yapı malzemelerine göre fiyat olarak çok uygundur sizlere ferah geniş çalışma alanları yaratır.