Büro Bölme

Büro Bölme

Büro bölme teknolojik yeni nesil bölme duvar sistemleridir, ısıtma soğutma ve aydınlatma gibi sorunların temel sorun çözücüsüdür.  Donanımlı büro bölme sistemleri kapattığı alanda kişiye özel çalışma alanı oluştururken dış bağlantıyı tamamen keserek ofis çalışanlarınızın daha verimli çalışmasına olanak sağlar.  Sistem tamamen 4 ve 8 mm alüminyum konstrüksiyon imal edilmiştir.Sistem içinde bulunan aparatlar ve klips sistemleri çelik olup darbe ve depremlerde hasar görmez.

Büro bölme sınırların ötesinde esnek ve boyutsal çözümler sunar ofis iç bölme sistemlerinde donanımlı ve geri dönüşümlü bir üründür. Ofis içinde tüm mobilya ve dekorasyonunuza entegre edilebilen sistemde yenilikçi modern teknolojiye uygun renk ve model seçeneklerini bulabilirsiniz.

Modern cam bölme ve büro bölme sistemleri düzenlemeleri, yenilikçi çalışma alanları sunan Man Ofis, tüm ürünlerini İstanbul ofislerini ziyaret ederek tüm bölme sistemlerini yakından izleme fırsatı sunuyor. Ofis büro bölme sistemlerimizin tamamı sizlere zamandan ve maliyetten tasarruf ettiren sistemlerdir, sistemlerimize göz atabilir dilerseniz ofisiniz için mimar talebinde bulunabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin