Ofis Bölme Sistemleri m2 Fiyatları

Cam bölme m2 fiyatlarımız nasıl belirlenir, ofisinize gelir en ve boy ölçülerinizi alır sizlere hangi model beğendiğiniz hakkında fikirlerinizi öğrenir ve teklif aşamasına geçilir. Ofis bölme sistemleri m2 fiyatları ve cam bölme m2 fiyatları için basit ve anlaşılır bir formül hazırladık, hızlı bir şekilde cam bölme fiyatlarını almak için sizler için hazırlanan formüle en ve boy ölçülerini yazın fiyatınızı alın. Anlaşılır kolay cam bölme fiyat tablosu sizler için düzenlenmiştir.

Yukardaki gibi ofis bölme teknik bir çizim yapılır bu çizimde en ve boy ölçüleri modeli ve kapı yeri tespit edilir ve onay için sizlere mail atılır, daha sonra fiyat aşamasına geçilir örnek olarak en ölçümüz : 5,00mm diğer en boyumuz 3,500mm ve yükseklik ölçümüz 2,600mm olsun.

En ölçüleri toplanır. En1,  5000 mm +En2, 3,500 mm = 8,500 mm

Çıkan Sonuç İle yükseklik ölçüsü çarpılır.

8,500 mm x 2,600 mm = 22,100 m2

Ofisimizde toplam olarak 21 m2 ofis bölme yapılacak alan vardır, lütfen milimetre ve metre kareyi birbirine karıştırmayın. Bazı firmalar ofis bölme fiyatlarını çıkarırken metretül hesapı çıkarmakta buda müşteriye daha fazla maliyet anlamına gelmektedir.

Çıkardığımız metre kare sadece ofis bölme metre karesidir diğer cam kapı ahşap kapı ve diğer aksesuarlar artı olarak hesaplanır. Yukardaki vermiş olduğumuz ofis bölme fiyatına devam edelim.

Çıkarmış olduğumuz metre kare 22,100 m2 dir. Örnek olarak tek camlı cama cama bölme duvar yaptırmak istiyoruz.

Öncelikle 22,100 x birim metre kare fiyatı örnek olarak 285,00 Türk lirası diyelim ortalama olarak çıkan rakam 6,298,50 Türk lirasıdır. Ayrıca cam kapı kapı kasaları veya çift camlı jaluzili bölme duvar sistemi yaptırmak istiyorsanız içindeki jaluzi ekstra olarak hesaplanır. Cam bölme fiyatları için kısaca formül yukarıda isterseniz hemen en ve boy ölçülerinizi yukarıdaki formüle yazarsanız hızlı bir şekilde tüm fiyatlarımızı alabilirsiniz.