Ofis Bölme Sistemleri Montajını Kendiniz Yapın Karlı Çıkın

Bir çok kurumsal firma kendi montaj ekipi ve teknik elemanı kendi içinde barındırmaktadır. Man ofis ailesi olarak bunlarla ilgili bir çalışma yaptık ve tüm cam bölme sistemlerini sizin montaj yapabileceğiniz bir hale getirdik. Demonte ürünler sökülüp tekrar kullanabilir sistemler günümüzde en çok tercih edilen ürünleridir örnek olarak herhangi bir yapı mağazasından aldığınız ürünleri evinize yada ofisinize getirip hızlıca montajını yapabiliyorsunuz, bu şekilde hem zamandan hemde maliyetten tasarruf ederseniz. Bu şekilde aldığınız ürünlerde neredeyse yarı yarıya daha uygun alabilirsiniz. Bizlerde cam ofis bölme sistemleri alan müşterilerimiz için özel olarak tasarladığımız ürünleri demonte hale getirip sizlere teslim ediyoruz montajını kolay ve basit bir şekilde sizler yapabilirsiniz.

Ofis bölme montajı çok basit

Ofisinize bölme duvar yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesin beğenmiş olduğunuz ürünleri ve fiyatlarını almak istiyorsanız bizleri arayabilir yada whatsapp numaralarımıza projelerinizi atarak hızlıca fiyat alabilirsiniz. Dilerseniz bu projeleri bizden demonte Montaja hazır bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Montaj nasıl yapılır ? 

Sizlere teslim etmiş olduğumuz ofis bölme profilleri ve kırılmaz temperli camlar montaja hazır demonte bir şekilde paketli olarak sizlere teslim edilir , profillerin üzerinde hangi profilin nereye geleceğine dair notları bulabilirsiniz, alüminyum kargas bittiği zaman camları yerine yerleştirmek için aynı sırayı takip ederek montajı bitirebilirsiniz. Bunları yaparken bir usta yada süpervizor isterseniz size montaj konusunda uzman bir arkadaş yönlendirir size daha hızlı bir montaj yapmanızı sağlayabiliriz.

Ürünlerinizi Alıp Yurtdışında Montaj yapabilirmiyim ?

Yurtdışından gelen en çok talepler bu şekilde sizden ürün almak istiyorum avrupa yada herhangi bir ülkede bunun montajını yapabilirmiyim, evet yapabilirsiniz. Firmamız hollanda, belçika, almanya, isveç, başta olmak üzere tüm avrupa ve asya ülkelerine ihracat yapmaktadır, aynı şekilde sizlerin teknik ekipiniz varsa onlara eğitim vermekte yoksa teknik elaman yollamaktadır.