Man Ofis - Cam Ofis Bölme Sistemi

Cam Ofis Bölme Sistemleri en yenilikçi ofis tasarım sistemidir. Ofislerinizin sade ve şık görünmesi için yer kaplamadan sadece özel alüminyum bölme profili ve özel camlar ile dekore edilmiş bir yapı elemandır. Mimarlar ve mühendislerin en çok tercih ettiği üründür.

Ofis Cam Bölme Sistemleri man

İstanbul’un en işlek caddesinde bir ofisiniz olabilir, müşterileriniz gelip gittiğinde ofis içi tasarıma önem verirler tüm ofislerde kullanılabilen cam ofis bölme sistemleri sizler için üretildi kısa bir montaj aşamasından sonra kullanıma hazır bir halde size teslim edilir.

Cam Ofis Bölme Sistemleri Avantajları Nelerdir ?

  • Sistem tamamen ince alüminyumdan üretilmiştir.
  • %60 oranında geri dönüşümü sağlanabilir.
  • Camlar 10 mm temperli veya lamine camlardan oluşur
  • Doğrudan ses ve ısı yalıtım için geliştirilmiştir
  • Diğer bölme duvar sistemlerine göre daha hızlı montaj yapılır
  • Temizliği kolaydır. Üstelik 5 yıl boyunca garantilidir

Öncelikle web sitenizi google den buldum ücretsiz keşif deneyiminiz ve hızlı bir şekilde çalışma anlayışınız beni çok etkiledi.. Anlaşma sağlandıktan sonra hızlı bir şekilde ofisim ve bölme duvar sistemlerim yapılarak teslim edildi bşaralı deneyimli bir firma tebrikler…

İstanbul beylikdüzü’de bulunan cam bölme sistemleri ve tavan sistemlerimi man ofis tarafından yapılmıştır. Ellerine sağlık teşekkürler

Merhaba man ofis tasarımlarınız göz alıcı çalışmalarınız çok başarılı, bizim şişli safir plaza 26 katında ofis bölme işlerimiz ve ofis düzenleme işlerimiz vardı bunları tamamladığınız ve cam bölme sistemleri için yaptığınız çalışmalar için çok teşekkür ederim.

Sizlerde bizlerle çalışmak istiyor, referanslarımız hakkında bilgi almak istiyor, yaptığımız cam bölme ve bölme duvar sistemleri hakkında bilgiler almak ve keşif talep ediyorsanız www.manofis.com web sitemizden bize 7/24 ulaşabilirsiniz.