Cam Balkon Modelleri

Cam Balkon Modelleri

Eğer evinize yada işyerinize cam balkon yaptırmak istiyorsanız öncelikle cam balkon modelleri hakkında ön bir bilgiye sahip olmanızda yarar var. Cam balkonlar bilindiği üzere mekanları hava muahalefetlerine koruduğu gibi aynı zamanda güvenlik açısındanda dışarıdan gelebilecek zararlara karşı mekanları muhafaza eder. Cam balkon yaptırmak istiyorsanız şayet öncelikle cam balkonu nerede kullanacağınız önemli bir soru olmaktadır. Çünkü cam balkonu kullanacağınız yere göre cam balkon modelleri arasında bir seçim yapmanız gerekmektedir. Her cam balkon her alanda kullanılır diye bir şey olmadığından dolayı seçim yaparken bu anlamda uzman kişilerden yardım almakta fayda vardır. Cam balkonu konusunda her türlü ihtiyacınız için bizleri arayabilirsiniz dedikten sonra gelelim cam balkon modellerine.

Cam balkon modellerini şu şekilde sıralayabiliriz. Öncelikle cam balkonlarda kullanılan camların isteğe göre ısıcam, temperli cam veya düz cam olabileceğini belirtmemizde fayda var. Bunun yanı sıra istenirse şayet cam balkonlarda stor perde veya jaluzide kullanılabilir. Bu şekilde aynı zamanda güneşe karşı veya dışarıdan görünmeye karşı bir önlem alabilirsiniz.
Cam balkon modeller,i sürgülü cam balkon modelleri , sürme cam balkon modelleri, raylı cam balkon modelleri, eşiksiz sürme cam balkon modelleri dir. Bunların her birinin kendine göre bir kullanım alanı vardır. Aynı zamanda cam balkon modellerini iç mekanlarda bölme duvar amacıylada kullanabilirsiniz. İsterseniz bunları biraz daha detaylandıralım.

Stor Perdeli Cam Balkon;

Stor perdeli cam balkonlar genelde çok güneş alan balkonlarda ve ofislerde kullanılan cam balkon modelleridir. Burada kullanılan camlar arasına stor perde yerleştirilerek cam balkon üretimi yapılmaktadır. Bu storları istediğiniz gibi dışarıdan yönetebilirsiniz. Aynı zamanda stor perdeli cam balkonlar mekanlarınızı güneşten koruduğu gibi rahatsız edici gözlerden de koruyacaktır. Bu şekilde balkon keyfinizi rahatlıkla yapabileceksiniz.

Jaluzili Cam Balkon;

Jaluzili cam balkonlar, stor perdeli cam balkonlar ile aynı mantıkta üretilmiş cam balkonlardır. Sadece sistem olarak jaluzi kullanılmıştır. Bu tamamen tercih meselesi olup stor perdeli cam balkon ile jaluzili cam balkon arasında kullanım amacı açısından herhangi bir farklılık yoktur.

Katlanır Cam Balkon;

Katlanır cam balkonlar, belli ölçülerde boylamasına kesilen camların özel bir sistemle katlanarak birleşmesiyle üretilen cam balkon sistemleridir. Bu tarz cam balkonlar özellikle çok kullanışlı olduğu , kolay temizlendiği ve en önemlisi yer kaybı yaşatmadığı için çok tercih edilmektedir. Katlanır cam balkonlarda isteğinize göre camların konumunu değiştirebilirsiniz. Buda balkonlarınıza ayrı bir özgürlük ve tarz katmaktadır.

Sürgülü Cam Balkon;

Sürgülü cam balkonlar, belli ölçülerde boylamasına kesilen camların belli bir sırada birbirine paralele olarak ayrı kanallarda monte edilmesi ile üretilir. Bu şekilde cam bölmeler açıldığında yan yana sıralanır. Sürgülü cam balkon modellerde katlanabilir cam balkon modelleri kadar sık kullanılan cam balkon modelleri arasında yer almaktadır. Kullanıcı hatası olmadığı sürece uzun yıllar hiçbir problem yaşamadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Eşiksiz Sürme Cam Balkon;

Eşiksiz sürme camlar genellikle pastane, restaurant, mağaza ve cafelerde kullanılan bir sistemdir. Bunun sebebi ise eşiksiz olduğundan dolayı ayağın herhangi bir yere takılmasını önlemektir. Eşiksiz sürme cam balkonlar düz ayak dediğimiz her türlü mekanda kullanılabilir.

Gördüğünüz gibi cam balkon modelleri arasında her türlü ihtiyacınıza göre bir çözüm bulunabilmektedir. Bu sebeple sizlerin sadece ne istediğinizi bilmeniz bizim için yeterli olmaktadır. Gerisini alanında uzman ekibimiz sizleri ziyaret ederek yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hızlı, doğru ve uygun fiyatlı bir şekilde halledeceklerdir.

Bir çok müşterimiz bizden fiyat bilgisi talep etmektedir. Bizler kendilerini kırmamak adına her ne kadar yaklaşık bir fiyat versekte en doğru ve net fiyat yerinde inceleme yapıldıktan sonra verilecektir. Bu yüzden eğer cam balkon uygulaması yapacaksanız öncelikli olarak fiyat karşılaştırmaktan ziyade, firmanın güvenilirliğini, referanslarını, sözleşmede yapılacak ürünler ile ilgili detaylı bilgileri karşılaştırdıktan sonra fiyata bakmanızda fayda vardır. Bu şekilde en doğru kararı verdiğinize emin olabilirsiniz.

Bizler yerinde expertiz hizmetimiz ile uzmanlarımız tarafından hangi cam balkon modelinin daha uygun olacağını, ölçülerini, kullanılacak malzemeleri , işin süresini vs kontrol ettikten sonra müşterimize fiyat teklifi sunmaktayız. Aynı zamanda üretici bir firma olduğumuzdan dolayı fiyat anlamında her zaman en kaliteliyi en doğru fiyata sizlere sunduğumuza emin olabilirsiniz.