Cam Balkon Fiyatları – İstanbul Cam Balkon Fiyatları

Cam Balkon Fiyatları 

Bilindiği üzere cam balkonlar hem estetik hemde kullanım kolaylığından dolayı son yıllarda yükselen bir trend ile kullanılmaya başlanmıştır. Her ne kadar ismi cam balkon olsada kısa bir sürede çok yaygın bir kullanım alanına yayılmıştır. Mağaza vitrinlerinden tutun ofis içlerine kadar bir çok farklı alanda kendini gösteren cam balkonlar, haliyle kullanıldıkları alana göre modeli değişmektedir. Bu sebeple eğer bir cam balkona ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız öncelikle alanında profesyonel ekibimizden destek alabileceğinizi unutmayınız. Cam balkonlar bilindiği üzere sürekli olarak kullanımda olduğu için cam balkonda kullanılan malzemelerin sağlamlığı ve işçilik çok önem taşımaktadır.

Cam Balkon Fiyatları Nasıl Hesaplanır ?

cam balkon m2 fiyatları

cam balkon m2 fiyatları

Firmamıza çok sık cam balkon fiyatları ile ilgili soru gelmektedir. Cam balkon fiyatları ile ilgili net bir şey söylemek maalesef mümkün değildir. Çünkü burada fiyatı etkileyen bir çok unsur yer almaktadır. Bazı rakip firmaların sadece müşteri çekmek amacıyla internet üzerinde asılsız fiyatlar verdiklerini biliyoruz.

Bu şekilde sadece müşteri çekmekteler ve işin sonu hiçbir zaman internetteki fiyatlar ile bitmemektedir. Bizler kurulduğumuz günden bu yana sürekli olarak müşterilerimize en doğru bilgiyi en sağlıklı şekilde iletmeye çalıştık. Bu yüzden eğer cam balkon fiyatları hesaplaması ile ilgili net bir bilgi isterseniz lütfen bizleri arayınız. Sizlere en azından nelerin bu hesaplamada ele alındığını ve fiyatın nasıl değiştiği konusunda bilgi verelim istedik. Öncelikle cam balkon uygulamasını nasıl bir mekanda istiyorsunuz ve ayrıca bu mekanın lokasyonu önemli unsurlar arasında yer almakatadır. Eğer bir mağaza için ise belli yapılara sahip cam balkonu eğer bir balkonda kullanılacaksa farklı modellerde cam balkonları kullanılır. Ayrıca istenilen yer il dışında ise haliyle maliyetlere taşımacılık ücretide eklenecektir.

Bunun dışında mağazalar gibi çok sık kullanılan alanlarda , balkonlara nadiren daha kuvvetli malzemeler kullanılmalıdır. Malzeme kalitesi fiyatı etkileyen çok önemli bir unsurdur. Bizler her bütçeye uygun cam balkon üretimi yapmaktayız, malzeme kullanımında ise standartlarımızı ve kalitemizi korumak için bir sınır çizgimiz vardır. Sırf ucuz iş olsun diye üç gün sonra kullanılmayak bir cam balkon yapmak bizim yapacağımız bir iş değildir. Zaten bizler üretici firma olarak tüm malzemeler elimizde iken sizlere uygun fiyatı sunamıyorsak şayet sizler bunu başka hiçbir yerde yaptırmaya kalkışmayın. Çünkü çok büyük ihitimalle bir aya kadar cam balkonunuz kullanılamayacak hale gelir. Çünkü her işin bir maliyeti ve bir oluru vardır. Bunun altında fiyat veriliyorsa şayet ya malzemeden yada işçilikten feragat edilmesi gerekir.

Lokasyon ve cam balkonun kullanım amacı belirlendikten sonra işe cam balkon modeline gelmektedir. Cam balkon modelleri öncelikle fiyatı önemli boyutta etkileyen cam modellerinden bahsedelim isterseniz. Cam balkonlar gün geçtikçe geliştikçe farklı malzemeler ile farklı kalınlıklarda camlar kullanılmaktadır. Örneğin cam balkonunuzda güneşe ve istendiğinde dışarıya karşı korunmak amacıyla jaluzi veya stor perde isteyebilirsiniz. Bu sistemler iki cam arasına monte edilerek uygulama yapılacaktır. Yada kullanım alanına göre ısıcamlı , temperli veya cam filmi desenli uygulamalar isteyebilirsiniz. Ayrıca kullanım alanına göre camın boyutuda önem taşımaktadır. Cam balkon fiyatları hesaplanırken, Cam Balkon Modeli, Cam Boyutları, Cam’ın özellikleri , Baza ve iskelet fiyatları , Ray fiyatları , lojistik, işçilik ücreti gibi etkenler alt alta eklenerek fiyat çıkartılır. Genelde cam balkon takımı bir gün içinde halledilmektedir.

Önemli olan cam balkonun müşteriye gitmeden önce monte ve demonte edilerek denenmesidir. Firmamızda tüm cam balkonlar atölyemizde denendikten ve kontrolleri sağlandıktan sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu şekilde müşterilerimiz ekstra bir zaman kaybı yaşamamış olurlar. Bizler cam balkon için sizlere teklifimizi verdiğimizde tüm detayları teklif formuna ekleyerek sizlere teslim tarihi vermekteyiz. Eğer bir başka yerden teklif alacaksanız lütfen teklif verecek firmalara teklifi detaylandırmalarını, kullanılacak camın kalınlığından , diğer aksesuarların markalarına kadar tüm detayları almanızı ve mutlaka net bir teslim tarihi almanızı tavsiye ederiz. Ayrıca tüm bu değerlerin yanı sıra firmanın referanslarınıda kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Bizler İnşaat alanında bir çok uygulamanın yanı sıra cam balkon konusunda sizlerle bir çok referansımızı gönül ferahlığı ile paylaşmaktayız. Gördüğünüz üzere tüm konularda sizleri aydınlatacak makaleler ile aklınızdaki tüm sorulara cevap vermeye çalışıyoruz. Her ne olursa olsun bizden fiyat almadan cam balkon yaptırmayın.

Cam Balkon Fiyatları (İstanbul) İçi Fiyat (1 / m2) en çarpı boy
Stor Perdeli Cam Balkon Fiyatları 450,00 ₺  Dolara bağlı olarak düşüp çıkabilir iletişme Geçiniz !!!
Jaluzili Cam Balkon  420,00 ₺ Türk Lirası Bazında Net Fiyatlar İçin Arayın
Katlanır Cam Balkon 445,00 ₺
Sürgülü Cam Balkon 360,00 ₺
Eşiksiz Sürme Cam Balkon 995,00 ₺
Standart Cam Balkon  345,00 ₺
Exculence Cam Balkon  675,00 ₺
Isıcamlı Cam Balkon Sistemleri 635,00 ₺
Cam Balkon İstanbul Fiyatları 425,00 ₺
Renkli Cam Balkon Fiyatları 625,00 ₺
Füme Cam Balkon  6550,00 ₺
Nakliye ve Montaj İstanbul İstanbul Nakliye ve Montaj Fiyatlarımız
Cam Balkon Fiyatları Hakkında

Man cam balkon sistemleri 1.sınıf alman sistemlerinden imal edilmiştir. Sistemlerde kullanılan alüminyumlar 5 yıl boyunca garantilidir. Camlar Şişecam 1 sınıf temperli kırılmaz camlardır. Cam balkon fiyatları dolar ve euro bazında değişiklikler gösterebilir Lütfen bizlerden net fiyatlar alınız.