Cam Bölme Özellikleri

Cam bölme özelliklerine isterseniz kullanılan camın teknik özelliklerini anlatarak başlayalım. Cam bölmeleri isminden de anlayacağınız gibi cam materyalinden belirlenen ölçüler doğrultusunda kesilerek yapılır. Üretim alanımızda 4 mm ‘den 10 mm ye kadar kalınlıkta farklı renklerde cam bulabilirsiniz. Aynı zamanda kırılmalar esnasında zarar görmemeniz için temberli dediğimiz cam modellerimizde mevcuttur. Temberli camlar arasındaki özel alan sayesinde kırıldığında dökülme yapmaz. Bu sayede kimse zarar görmez. Genelde çok sık kullanılan alanlarda bu tarz camlar tercih edilmektedir. Cam bölmeleri isterseniz çift cam katmanından oluşacak şekilde de yapabilirsiniz.

Nasıl ki evlerimizdeki çift camlar dışarıdaki sesten ve soğuktan bizleri izole ediyorsa ofis içinde de aynı şekilde sesi izole ederek daha rahat bir çalışma ortamı yaratılmasına yardımcı olmaktadır. Cam yüksekliği olarak 5, 5 metreye kadar üretim yapabilmekteyiz. Cam bölme modelleri arasında göreceğiniz gibi isterseniz cam bölmenizin yarısını kontraplak tarzı ahşap bir malzeme kullanarak ta kapatabilirsiniz.

Cam bölme özellikleri arasında çift cam içinde jaluzi kullanımı da mevcuttur. Bu şekilde alanlarınızın istenildiği zaman özel görüşmeler için kapalı hale getirebilirsiniz. Jaluzili sistemler genelde toplantı odalarında çok sık talep edilen cam bölme modelleri arasında yer almaktadır. Yada ofisinizdeki yöneticiler içinde bu bölmeleri kullanabilirsiniz. Cam bölme özellikleri arasında tabiki en önemli özelliklerden birisi güneş enerjisinden yararlanabilmenizdir. Bu şekilde ofisinizde elektrik tasarrufuda yapmış olursunuz. Cam bölme sistemleri her türlü işletmeniz için orta veya uzun vadede büyük avantaj sağlayacaktır.

Zaten bu nedenlendirki bir çok müşterimiz bu ürünleri seçmektedir. Cam bölme özellikleri hakkında aklınıza takılan başka bir soru varsa lütfen bizlerle iletişime geçiniz. Uzun yıllardan bu yana firmamız bu alanda uzmanlaşmış ve kendisini aynı şekilde geliştirmeye devam etmektedir. Cam bölme özellikleri ile ilgili sorularınıza net cevaplar alacağınız doğru bir yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Referanslarımızdan göreceğiniz üzere Türkiye’de bir çok yerli ve yabancı markaya hizmet vermiş bulunmaktayız. Bundan dolayı kendi sektörümüzde çok rahat konuşabilmekteyiz. Sizleride bu değerli markaların arasında görmek isteriz. Bizim için her kazanılan bir müşteri diğer bir müşterimizin referansıdır. Bizleri tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir