Cam Bölme

Cam bölme ofis duvarları modelleri konusunda firmamız bir çok farklı model ile hizmet vermektedir. Cam cama bölmeler , yatay camlı bölmeler, yarım camlı ofis bölmeler, tam camlı ofis bölmeleri, tam camlı jaluzili cam bölmeler gibi gördüğünüz üzere ofis içinde uygulama yapabileceğiniz tüm modellerimizi bünyemizde görebileceksiniz. Cam bölme ofis duvarları aynı zamanda isterseniz portable olarakta yapılabilmektedir.

Cam bölme duvarları ışık geçirgenliği, ısı ve ses izolasyonu açısından oldukça başarılı bir uygulamadır. Bu sayede ofislerinizde büyük tasarruflar sağlayabilirsiniz. Ofisinizde lavabolar haricinde tüm odalar cam bölme kullanılarak yapılmaya müsaittir. Cam bölme hesaplaması yapılırken öncelikle uygulama alanının metrekaresi çıkartılır. Bundan sonra hangi cam çeşidinin kullanılacağı konusunda anlaşmaya varılır. Aynı zamanda camın kalınlığı da belirlendikten sonra iş net teklif aşamasına gelir. Eğer müşterimiz vermiş olduğumuz teklifi kabul ederse üretim ve montaj aşamasına geçilir. Fiyat ve teklif konusunda cam bölme anlamında piyasada en uygun fiyatı veren firmalar arasında yer almaktayız. Kullandığımız malzemenin kalite ve özelliklerine göre en iyi fiyat garantisi vermemizin sebebi ise tamamıyla üretici firma oluşumuz ve aynı zamanda yarı hammede alışımızın sürekli bir uygulama yaptığımızdan dolayı avantajlı olmasıdır.

Cam Bölme Firmaları Arasında Lider Firmayız

Cam bölme de kendi üretimini yapan ender firmalardan biriyiz. Bu sebeple kontrolün hepsi bizde olduğu için cam üzerine istediğiniz motifi yapabilir yada çok daha farklı bir cam bölme uygulaması yapabiliriz. Cam bölmelerin arasına isterseniz jaluzide takılabilir yada buzlu camda uygulanabilir. Tüm bu anlattıklarımızdan anlayacağınız üzere cam bölme herhalukarde çok avantajlı bir uygulamadır. Çünkü cam bölme yapımında tüm hayallerinizi gerçekleştirebiliriz. Biz müşterilerimiz ile işin başlangıcından bitimine kadar adeta bir iş ortağı gibi çalışmaktayız. Bu işin iki taraflı memnuniyet gerektirir siz ne kadar yaptırdığınız işten dolayı mutlu oluyorsanız bizde kendi yaptığımız işten dolayı mutlu olmamız gerekiyor. Ancak bu şekilde ortaya verimli ve güzel sonuçlar çıkmaktadır. Biz her yaptığımız işi referanslarımızdan başarıyla paylaşmak üzere özenerek yapmaktayız. Çünkü bizleri hiç tanımayan müşteriler için referanslarımız çok önemlidir. Bu yüzden her işimizde ayrı bir estetik olmalıdır. Tüm ekibimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz. Sizleride referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyacağız.