Cam Bölme – Güvenli Estetik Çözümler

Cam bölmeler – holdingler, ofisler, modern kamu binaları, alışveriş ve sergi merkezleri için şık güvenli ve estetik mimari çözümler.

Yenilikçi ofis oda bölme tasarımı cam bölme duvardan çok özel yaşam alanına ulaştıran ve artık sadece lüx ofislerde değil tüm ofislerde kullanılabilir ucuz maliyetli cam bölme sistemleri.  Bu cam bölme sistemleri sınırları belirlemeden geniş alanlarda kişiye özel oda bölme oluşturmanıza yardımcı olur bireysel amaçla kullanılacak cam oda bölmeleri için ihtiyaç duyulacak tüm beklentileri karşılar.

Ofis içinde daha fazla güneş isteyenler için ideal bir çözümdür extra maliyet yaratmadan uygun sistemlerle bölme duvar sistemlerini yenileyebilir estetik bir cam bölme sahibi olabilirsiniz.

Cam Bölme,  özellikleri

Modern cam duvarlar, güvenilir darbeyle kırılmayan dayanıklı tek camlı emniyet camından (ESG) temperli camdan yapılmıştır. Cam bölme duvarda parmak izleri kalırmı? Kalmaz man ofis özel olarak extra clear cam bölme sistemleri sayesinde camda kir leke kalmaz kolay bir şekilde camı temizleyebilirsiniz.

Cam bölme duvar, montajı nasıl yapılır?

Cam bölme sistemlerinin montajı oldukça kolaydır siz bile yapabilirsiniz. Dilerseniz extra hiç bir ücret ödemeden bizde yapabiliriz. Esnek ve hareketli cam bölme sistemleri sadece dubel vida ve akıllı vidalar ile sizlere anlatmış olduğumuz şekilde montajını yapabilirsiniz.