Ofis Bölmeler Nedir Nasıl Yapılır Fiyatları Ne Kadardır ?

Ofis bölmeler

Ofis bölme son zamanlarda en büyük ofislerden en küçük ofislere kadar birçok iş yerinin çalışanlarına daha fazla alan yaratabilmek için tercih ettiği bir sistemdir.  Bu sayede çalışanlarına daha fazla özel alan yaratabilen iş verenler aynı zamanda iş verimliliğinin de artmasını sağlayarak çalışanlarının daha özgün bir çalışma yürütmesinde onlara destek olmaktadır. Ofis bölme sistemleri kendi içerisinde hem üretim materyaline hem de dekorasyon özelliklerine göre değişim göstermektedir. Son derece ince bir yapıya sahip olan cam bölmeler sayesinde ofisinizde rahatlıkla alan daraltmadan yeni çalışma alanları yaratabilirsiniz. Cam ofis bölmeleri aynı zamanda ısı ve ses yalıtımına sahiptir. Bu sayede mevsim geçişlerinde içerideki havanın korunmasını sağlamak ve ses yalıtımı sayesinde dış gürültüleri tamamen dışarıda bırakarak, çalışanlarınızın dikkatini dağıtacak seslerin önüne geçebilirsiniz.

ofis bölmeler

man ofis – cam ofis bölmeler

Ofis bölme duvarları son derece hafif materyallerden üretilmiştir. Bina da ya ofis kolonlarınızda herhangi bir ekstra yük oluşturmadığından sizin ve çalışanlarınız için hiçbir tehlike unsuru içermez. Son derece dekoratif tasarımlara sahip olan cam bölme sayesinde ofis mobilyalarınız ve duvar renginizle son derece uyumludur. Ofisiniz içerisinde modern ve aydınlık bir duruş sağlar. Sizlerin seçtiği bölme sistemine bağlı olarak en kısa süre de üretilmekte ve hızlı montajı uzman ekibimiz tarafından gün içerisinde sağlanmaktadır.

Uzun yıllardır ofis bölme sistemlerinin üretiminin içerisinde yer alan man ofis, deneyimleri sayesinde son derece kaliteli ve piyasanın üzerinde kalitede imalata sahiptir. Güvenliğinizi ve beğeninizi  her şeyin önünde tutarak ürettiğimiz bölme duvar her alana rahatlıkla yerleştirilebilmektedir. Uzman ekibimiz sayesinde en dar alanlardan, en zor alanlara kadar montajı yapılabilen ofis bölmelere sahip olmak için ücretsiz inceleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ücretsiz inceleme hizmeti alanında uzman mimarlar tarafından yapılmaktadır. Ekibimiz ofisinizi ve bölmelerin montajı yapılacak olan alanın detaylı bir incelemesini yaparak sizin için en uygun bölme sisteminin hangi sistemler olduğunu belirleyip birkaç seçenek oluşturarak sizi detaylı bir şekilde bilgilendirerek beğeninize sunmaktadır.

Ofis bölmeler ince yapısı sayesinde sizin ofisinizde kapalı alanlar oluşturmak için yeniden imal edilmiştir. Plus wall ofis bölme sistemleri en çok tercih edilen cam bölme sistemleridir. Bu sistemde en ince ofis bölme profili kullanılmıştır. Dilerseniz sizlerin seçmiş olduğu ral renklerine boyanabilir profilleri ve çıtaları ile ofis renklerine uyumlu bir sistem gerçekleştirilir.