Ofis Bölme Sistemleri Modelleri

Ofis bölme sistemleri son zamanlarda adından sıkça duyulan bir sistemdir. Bir oda içerisinde birden fazla alan yaratmayı sağlayan bu sistemler en küçük iş yerlerinde bile daha fazla çalışanın olmasını ve çalışanların birbirinden bağımsız bir alana sahip olarak işlerini daha rahat yürütmelerini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra toplantı alanı içinde son derece uygun olan ofis bölmeleri birçok farklı çeşitten oluşmaktadır. Dekoratif tasarımları sayesinde ofisinizle uyum içerisinde olarak, ofisinize minimal yapı modasının modern görünümünü sunmaktadır. Ofis bölme sistemleri ses ve ısı yalıtımına sahip olup her sistem daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü kullanıma sahip olması için güçlendirilmiş materyallerden üretilmektedir.

Ofis bölme sistemleri modelleri; cam bölmeler, duvar bölmeler, yarım cam bölmeler, tam cam bölmeler, ara bölmeler, şeffaf cam bölmeler, dolu bölme duvarlar, kısa bölme duvarlar, cam cama bölme duvarlar, derzli bölme duvar sistemleri ve alçıpan bölmeler olarak farklı çeşitlere sahiptir. Bölme sistemlerimizin hepsi 4mm ile 8mm inceliğine sahip olmaktadır. ofis bölme sistemleri fiyatları, en ve boy çarpılarak seçmiş olduğunuz modele göre çıkarılar. Özellikle plus wall ve yatay ofis cam bölme sistemleri en çok tercih edilen ürünlerdir.

Bu sayede çalışanlarınıza daha fazla alan ayırmanız ya da daha fazla bölme montajı yaptırmanız mümkündür. İnce yapılarına rağmen son derece dayanıklı olan ofis bölme sistemlerimizde deformasyon riski oldukça az kullanımları ise uzun ömürlüdür. Son teknoloji üretime sahip olan bölme sistemlerimiz en hafif materyaller kullanılarak üretilmekte olduğundan bina ve tavanda bir yük oluşturmaz.

Ofis bölme sistemleri arasında en çok rağbet gören sistem cam bölme sistemlerimizdir. Cam bölmeler ofisinize hem daha dekoratif hem de daha aydınlık bir görünüm sunmaktadır. Seperatör ofis bölme sistemleri bu sistemler kısa ofis sistemleridir banko olarak kullanılır cam yada ahşap ile tasarım yapılır alüminyum ofis bölme sistemleri ise 4 mm veya 8 mm olarak kullanılmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Bir çok müşterimiz 2.el ofis bölme sistemleri ve fiyatlarını sormaktadır üretmiş olduğumuz sistemler genellikle sıfırdır. Ofis cam bölme sistemleri 2 bölüme ayrılmaktadır bu sistemler modüller ofis bölme sistemleri ve hareketli cam bölme duvar sistemleridir.

Bu sistemden istemiş olduğunuz ürünleri ve detaylarını ana sayfamızdan ürünler kısmından inceleyebilir dilerseniz bizimle iletişime geçerek ofis bölme teknik çizimlerini alabilirsiniz. Bunun yanı sıra toplantı alanları için camdan cama duvar bölme sistemleri sunduğu aydınlık yapısı sayesinde stresli geçen toplantılarınızı keyifli bir hale getirmenin formülüdür ofisiniz için en uygun bölme sistemleri ekibimizin ofisinizi ücretsiz olarak ziyaret ederek yaptığı alan inceleme çalışmaları sayesinde belirlenmektedir. Sizin istekleriniz ve alan uygunluk durumları göz önünde bulundurularak sizin için en uygun sistemi seçmenizi sağlamaktayız. Sizde bizimle telefonla iletişime geçerek ofisiniz için ücretsiz inceleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.