Ofislerde Cam Bölme Kullanımı, Cam Bölme Modelleri

Ofislerde Cam Bölme Kullanımı

Günümüz tasarımlarında en çok tercih edilen yapı malzemesi ”cam” dır, cam ile dış cephe yapılabilir, camlar pencereler, mutfaklar salonlar  tüm dekorasyon neredeyse cam ile yapılmıştır .

Cam icat edilmiş en büyük dekorasyon ürünüdür, peki ofislerde nasıl kullanılır ? Cam ofislerde genellikle bölme olarak kullanılır nedir bu bölme diye soracak olursak cam bölme dersek daha doğru olur.

Ofislerimizde alçıpan duvar  yada tuğla duvardan daha zekice daha ferah bir malzeme ile bölmek istersek cam bölme tam sizin ofisinize göre, kimi zaman aydınlık, kimi zaman karanlık güneşten etkilenmeyen fakat güneş ışıklarını ofisimize alıp elektrik tasarruf sağlayan bir üründür cam bölme sistemleri bu sistemler eskiden ofisinize yaptırmak istediğinizde günlerce hatta aylarca beklemeniz gerekti.

Cam bölme ürünleri genellikle Almanya ve İtalya’dan ithal edilir yaklaşık olarak 3 hafta içinde Türkiye’de olur ve montajına başlanırdı bu işlem çok uzun süre böyle devam etti, ithal edilen cam bölme fiyatları hem dolar üzerinden hem Euro üzeri verilir ofisinizde yaptıracağınız cam bölme için aylarca beklerdiniz.

Şimdilerde Türkiye’de özellikle İstanbul’da her adım attığınız ilçede neredeyse bir cam bölme firması var. Bu firmalar cam bölme sistemini basitleştirerek sizlere sunmakta ithal edilen cam bölme sistemine göre bu sistemler neredeyse %60 daha uygun sistemler üstelik bu cam bölme fiyatları Türk lirası üzerinden sizlere sunulmakta ve montajı yapılmaktadır.

Doğru olan nedir peki ithal edip ülkemizin  milyarlarca dolarını yurt dışına göndermek ve bu ürünleri aylarca beklemek hiç doğru bir yaklaşım değil, aynı zamanda merdiven altı ofis bölme firmalarına güvenip alüminyum doğrama mantığı ile yapılan cam bölme sistemleri de pek sağlıklı değildir. Cam keskin ve kesici bir üründür yanlış yapılan her cam bölme sizin için tehlikedir.

 Man ofis bu tehlikenin yıllardır farkında bizler üstün alman teknolojisi ve sağlıklı cam bölme sistemlerini Türkiye İstanbul fabrikamızda üretiyor yurt dışına tek bir liramızı vermeden sağlıklı güvenilir garantili cam bölme sistemleri üretiyoruz. Ürünlerimizin tamamı %100 yerli ürünlerden üretilmiş olup ürünlerimizde sizi yaralayacak veya doğaya zarar verecek hiç bir kimyevi madde barındırmaz.

Ürünlerimizi tanımak ürünlerimiz hakkında bilgi almak veya cam bölme fiyatları öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişme geçerek bizden bilgi alabilirsiniz.

Doğru Cam Bölme Firması

Ofisinizde Doğru cam bölme kullanmak istiyor, ve bu konuda yardıma ihtiyacınız varsa bizleri aramaktan çekinmeyin !!! Man ofis üretmiş olduğu kaliteli cam bölme sistemleri zararlı güneş ışıklarını içeriye almazken ofisinizde aydınlık bir mekan yaratır. İstemiş olduğunuz cam bölme modeli aynı hafta içinde ofisinize montajı yapılır ve 5 yıl garantisi sizlere sunulur. Cam bölme sistemlerinde en iyi fiyat garantisi sunan firmamız sizlerden gelen talep üzerine İstanbul’da 2.şubesini açtı.