Ofis Bölme Sistemi : 
Yaklaşık 45 yıldan fazla süre “Man Ofis” firması, ofis bölme sistemi üretim ve montajı alanında lider konumdadır. Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında ofis bölme sistemi denince ilk akla gelen firmadır. Yaptığımız tüm projeler, şirketin hızlı gelişimi için temel oluşturmaktadır. man ofis ofis bölme sistemi markası sadece ofis cam bölümleri değildir man ofis demek  kalite, her müşteri için hızlı kurulum ve 7/24 hızlı servis ağı demektir.

Ofis bölme firmaları arasında en başta gelen man ofis cam bölme sistemleri tasarım ve üretim de dahil olmak üzere entegre bir yaklaşım sergiler, çeşitli modeler özgün tasarımlar ve ve ofisler için ideal ses izalasyon çözümleri sunar. Firmamızın temel ilkesi, hizmet kalitesinin sürekli izlenmesidir. Tüm sistemler ve ofis bölmeleri 3 yıl garanti kapsamındadır. Aynı zamanda, bölümlerin kendileri de sökülebilir ve yenide montaj edilebilir bir özelliktedir. Demonte sistemdir montaj yapın, sökün tekrar başka bir alana kurun kullanımı ve montajı oldukça basittir.

Kaliteye önem veriyoruz
Kullanılan ürünlerin ve malzemelerin kalitesi, yangın güvenliği standartları, hijyen ve çevreye uygunluk belgelerinin tümünü isteyebilirsiniz. Tüm ürünlerimiz çevreye ve doğaya saygılı hiç bir ağaç kesilmeden tamamen alüminyumdan imal edilmiş. İnsana doğaya zarar vermeyen maddelerden imal edilmiştir. Tüm ürünler yüzde yüz geri dönüşümlüdür.

Ofis bölme sistemi 25 den fazla modeli ile sizlerin beğenisine sunulmuştur, bunlardan en fazla tercih edilen sistem Plus wall Cam Bölme sistemidir bu sistem hem maliyet hemde montaj açısından en ekonomik sistemdir.

Ofis Bölme Sistemi Ses ve Isı Yalıtımı

Ürünlerimizin tamamında yüzde yetmiş beşe varan ses ve ısı yalıtımı vardır bu sistemi kurarken özellikle bir cm kadar kalın camlar kullanılır ardından camlar sıcak ve soğuk işlem yapılarak kalınlaştırılır ve ısı ve sese duyarlı bir hale getirilir.

Ofis Bölme Sistemi Fiyatları

Fiyatı: 450,00 Türk Lirasından başlayan fiyatlarla. m2 başına

Ofis Bölme Sistemi Nasıl Yapılır

Ofis bölme sistemi modeli seçtikten sonra 25 farklı birbirinden bağımsız modelden birini seçip gerisini bizi bırakın ister çift camlı ofis bölme sistemi ister tek camlı plus wall cam bölme sistemi. Bu iki modellerden hangisini seçerseniz sizlere montaj süresi verilir ortalama olarak bu montaj süresi yedi iş günüdür.

Öncelikle tüm sistemler fabrikamızda toplanır 10 yıldan fazla bu işi yapan kalifiye ustalar tarafımızdan birleştirme işlemi başlar, tüm montaj aşamasında bilgisayarlara yapılır ve sıfır hata toleransı ile çalışılır.

HEMEN ARAYIN YADA BİR TEKLİF İSTEYİN ÜCRETSİZDİR !!!

Whatsapp

Whatsapp