Ofis Bölme Sektörünün Lideri Man Ofis

45 yıldır ofis bölme ve cam bölme denince akla gelen ilk firma Man Ofis, Sizin için gelişmiş teknolojileri kullanarak en yeni en uygun fiyatlarla sizlere kaliteli garantili ürünler sunar.  2018 yılında Türkiye’de toplam cam ofis bölme sistemleri satışlarının % 70 den fazlasını man ofis sanayi ticaret limited olarak sizlere sunduk . Pazar payının yaklaşık yüzde yetmişini ele aldık, neden en çok biz tercih ediliyoruz ? bizler her müşteri için özel mimarlarla çalışır her ofisin sadece bir insana hitap ettiğini çok iyi biliriz. Yaptığımız her ofiste tasarım yenilik ve teknoloji çok önemlidir yapılan çalışmalar sıfır hata ile garantili olarak sunulur.

2018 yılında 160 bin metre kare cam ofis bölme kurduk, kurduğumuz ofisler birbirinden daha gösterişli ve daha yaratıcı bir mekan oldu çalışmış olduğumuz ofisler arasında holdingler, ofis binaları, okullar, askeri ve güvenlik birim ofisleri, hastaneler, kamu kurumları, avukatlık ve adli ofisler yapı ve iş merkezleri bulunmaktadır.

2018 Başlıca Referanslarımız Ürün Marka
Ford Otosan Kocaeli Yerleşkesi – Kocaeli Man Ofis Plus Wall Ofis Bölme Sistemleri
Arçelik A.Ş Fatih İstanbul F700 Cam Cama Bölme Duvar Sistemleri
Enerji Piyasaları A.Ş Beşiktaş İstanbul F200 Dolu Ahşap Bölme Sistemi
Türk Hava Yolları Yeşilköy İstanbul F500 jaluzili Ofis Bölme
Aksa Jeneratör A.Ş Şişli İstanbul F300 Yarım Camlı Bölme Duvar
Merinos Halı Başakşehir İstanbul F400 Tamamı Camlı Bölme 
Türk Telekomünikasyon A.Ş. Mecidiyeköy İstanbul F600 Kısa Seperatör Bölme Duvar
Enka İnşaat San.Tic.Ltd.Şti Bakırköy İstanbul F650 S Spider Cam Bölme
Türkiye Elektrik İletim A.Ş Zeytinburnu İstanbul Akıllı Cam Ofis Bölme
Petkim Petro Kimya Holding A.Ş Beylikdüzü İstanbul Ofis Bölme Sistemleri
Ülker Bisküvi Avcılar İstanbul Cam Bölme
Ünilever Kimya Aksaray İstanbul Bölme Duvar

2018 yılında en çok hangi ürün tercih edildi ? bu soru çok sık bir şekilde firmamıza sorulmaktadır. Geçtiğimiz yıl cam bölme sektöründe en çok rağbet gören sistemler arasında man ofis plus wall cam bölme sistemi öne çıkıyor.   Plus vall sistemi şeffaf ısı ve sese duyarlı olması hızlı imalat ve montaj dolayısıyla firmamızda en çok üretmiş olduğumuz sistemdir. Lakin yönetici odaları ve müdür odalarında gizlilik ön planda olduğu için bizlerden istenen sistem jaluzili yani F500 jaluzili ofis bölme sistemi oldu, bu sistem hem ısı hem sesi en aza indiren ayrıca gizlilik isteyen yönetici odalarında kullanmaktayız.

2019 yılında yepyeni ofis oda bölme sistemlerini sizlere sunacağız, sunduğumuz ürünler arasında özel toplantı solanlar için kullandığımız sağır oda olarakta bilinen sessiz mekanlar olacaktır. Nedir bu sağır oda bu sistemde toplantı yapılan alan dışına ses çıkmayacaktır bu alanda özel alüminyum profil kalın temperli yada lamine camlar kullanıp sessiz ofisler inşa edeceğiz. Bu ürünün arge ve patent çalışmaları devam etmektedir, bu üründe % 100 alüminyum ve camdan imal edip tamamen Türk yerli malı olarak imal edeceğiz.

Bizden Bilgi Almaktan Çekinmeyin

2020 yılında 149,987 den fazla müşterimizin sorularını dinledik ve cevaplamaya çalıştık, bu müşterilerimizin %98,9 tekrar bize dönüş sağlayıp fiyat ve keşif alıp ofislerinde bizlerle çalıştı. Sizinde Ofisinizde cam bölme yada ofis bölme sistemleri alanı yapılacak ve bir sorunuz varsa bizi aramaktan çekinmeyin 7/24 müşteri hizmetlerimiz sorularınızı cevaplamak için sizi bekliyor.

Sizin Görüşleriniz Bizim İçin Önemlidir.

Ofis bölme işinde çok başarılı bir ekip olduğunu düşünüyorum. Fiyatları uygun bir firmadır. Ofis bölme işlerinizi gönül rahatlığıyla verebilirsiniz. Cok teşekkür ederim

Ofisler ve Ofisler içi bölme duvar sistemlerinde çözemeyecekleri iş yok beşiktaş ve tuzlada bulunan gemi tershanesi ofis içi bölmeler konusunda beraber çalıştık hızlı ve güvenilir bir firma.

Ankara ve İstanbul’da bulunan ofislerimizde beraber çalışma fırsatı yakaladık. Güçlü bir firma personel ve takım liderleri konularında uzman

İstanbul sarıyerde bulunan ofislerimizde yaptığınız çalışmalarınız için teşekkürler… yeni ofisizimde sizleri tercih edeceğimizi şimdiden bilmenizi isterim

Deneyimli işlerinde başarılı profosyonel ekipi olan sağlam bir firma

istanbulda kaliteli bir ofis bölme firması yapan deneyimli bir firma

Ofis yapısı ve düzeni cok güzel çalışanları anlayışlı ve kibar ofis bölme ve bölme duvar modelleri farkli tasarımları var, ayni zamanda uygun fiyatlı ve hızlı bir montaj ekipine sahipler. İstanbul ofisleriniz ve Türkiye tüm illerine hizmetleri var,  öneririm.

Ortaköyde bulunan ofislerinde yapılan cam bölmeleri için çok teşekkür ederim.Tam istediğim özellikte olmuş tekrar teşekkür eder başarılar dilerim.

100

2020Yılında Bize Yazan Müşterilerimizin Hepsine Geri Dönüş Sağladık… Bize Yazın Arayın.